Czy wiesz, że Twoje codzienne wybory mogą mieć ogromny wpływ na naszą planetę? To właśnie Ty, razem z nami, możesz pomóc w ochronie środowiska i stworzeniu lepszego jutra! Mamy zaszczyt zaprosić Cię do wzięcia udziału w konkursie 'EKO – SEGREGACJA: Dajemy odpadom drugie życie', realizowanym w ramach projektu 'Kultura segregacji' prowadzonego przez REKOPOL Organizację Odzysku Opakowań S.A.
 
Organizatorem jest firma ORDO AMZA Sp. z o.o., a do udziału w konkursie zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych od 13 roku życia, którzy pragną włączyć się w naszą misję dbania o środowisko naturalne.
 
Warunki uczestnictwa:
Posiadanie zweryfikowanego konta na serwisie Facebook. Miłość do planety i chęć podzielenia się swoimi kreatywnymi pomysłami na segregację odpadów.
 
Terminy konkursu:
Konkurs trwa od 15 września do 30 września godz. 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone 9 października br. o godzinie 12:00.
 
Zadanie konkursowe:
Przedstaw nam Twój najlepszy, najciekawszy i najskuteczniejszy sposób na segregację odpadów. Chcemy dowiedzieć się, jak Ty dajesz odpadom drugie życie! Wystarczy, że pod postem konkursowym (https://www.facebook.com/OrdoPOZNAN) napiszesz swoją odpowiedź w komentarzu. Pamiętaj, że masz tylko jedną szansę, aby podzielić się swoim pomysłem, więc zrób to w sposób, który najlepiej odda Twoje zaangażowanie!
 
Nagroda:
Najlepsze propozycje zostaną nagrodzone! Do wygrania jest przenośny głośnik JBL GO3, który nie tylko pozwoli Ci cieszyć się ulubioną muzyką, ale przypomni Ci również o sile twórczego podejścia do ekologii. Włącz się w naszą misję ochrony środowiska, podziel się swoimi pomysłami i pokaż, że każdy gest w kierunku ekologii ma ogromne znaczenie! Niech nasze wysiłki prowadzą do lepszego, czystszej przyszłości. Do zobaczenia na naszym profilu na Facebooku, pod postem konkursowym!
 
Regulamin konkursu oraz RODO dostępny pod linkiem: https://tiny.pl/cfr47
 
Link do strony intenetowej organizatora www.ordo.poznan.p